16 февраля 2013 г.

Обработка криволинейных срезов косой бейкой
На прямых участках косую бейку натягиваем, а в местах скруглений  накалываем с посадкой.7 комментариев:

 1. Доброго дня, Наталя! Дякую за майстер-клас! Все так "чисто-чисто". Візьму собі такий спосіб на замітку, особливо - не лінуватись, і робити намітку. Мабуть, "чистота" в основному від цього?
  Ще раз дякую :)

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Здрастуйте! Приємно, що Вам сподобалося. Я досить часто використовую цей спосіб обробітку краю. Колись давно його мені показала одна майстриня, і з тих пір він є в моєму арсеналі "засобів". :) А чистота... Мені то "в кайф".
   Рада, що Ви завітали!

   Удалить
 2. Наталя, дякую за такий гарний МК!!! Бачила саме таку обробку у готових речах високого ґатунку, але сама таку не робила, бо ніде не зустрічала як. Дуже сподобалось!

  ОтветитьУдалить
 3. Дякую за майстер класс! А де така обробка використовується? Попробувала на клаптику зробити - сподобалося.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Використовується де завгодно, якщо вважатиметься доцільною :) Особисто я дуже часто використовую, особливо у легкому асортименті, коли облямівки не бажані, а виріб має бути легкий і не паркий. Це по краю пройм, горловин, інших вирізів. Наприклад, у сарафанах, топах, блузках і т.п..

   Удалить
 4. Наталья, здравствуйте! Огромное спасибо за МК! Я сейчас может спрошу большую глупость, но на каком этапе сшиваются боковые швы. Чисто интуитивно, я бы их сшила перед тем, как настрочить косую бейку на припуски, но я еще совсем зеленая самоучка, поэтому очень бы хотелось услышать как правильно. Спасибо

  ОтветитьУдалить